Mobilyanın başkenti İnegöl’de bulunan fabrikamız, alanında uzman bir ekip tarafından faaliyet göstermektedir. Son teknoloji ekipmanlarla üretilen Akıllı Sehpalar, Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılmaktadır. Akıllı Sehpalara, firmamız tarafından 10 yıl Mekanizma Garantisi verilmektedir.

Akıllı Sehpalar, şıklığı, tasarımı ve kullanım avantajlarıyla evlerdeki yerini alıyor. Son derece estetik bir görünüme sahip olan Akıllı sehpalar, evlerde orta sehpa olarak kullanılıyor. Bunun yanı sıra evlerde büyük yer kaplayan yemek masalarına bir alternatif olmaktadır. Akıllı sehpalar mekanizması sayesinde açıldığında 6 kişilik yemek masası konumuna gelmektedir. 3 farklı modelde üretilen Akıllı Sehpalar, farklı renk seçenekleriyle de beğeni topluyor.

10 Yıl Mekanizma Garantisine sahip olan Akıllı Sehpalar, salonlarda geniş yer kaplayan yemek masaları için oldukça estetik ve güzel bir alternatif olmaktadır.

Akıllı sehpalar, oturma gruplarına yakın olma özelliğiyle de yemek masası, çalışma masası ve dekoratif sehpa olarak kullanılabilmektedir.